PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului la concursul organizat pentru ocuparea postului de ingrijitor din cadrul DVICA, Serviciul Centrul de Conferinte si Organizare Evenimente, Biroul Logistica.

RAPOARTE FINALE ale concursurilor organizate pentru ocuparea urmatoarelor posturi din cadrul DIRU, Serviciul Tehnologia Informatiei si Comunicatii:

RAPOARTE FINALE ale concursurilor organizate pentru ocuparea urmatoarelor posturi din cadrul DIRU:

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului la concursul organizat pentru ocuparea a doua posturi de secretar I(S) din cadrul FAIMA, Secretariat.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului de administrator-sef (S) din cadrul Fac. Automatica si Calculatoare, Administratie.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului la concursul organizat pentru ocuparea postului de administrator financiar I(S) din cadrul SRP, Biroul de Presa si Relatii cu Presa.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului de administrator financiar debutant (S) din cadrul SRP, Biroul Comunicare Interna.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului de administrator financiar I(S) din cadrul DVICA, Serviciul Valorificarea Activitatilor Academice si Proiectelor Internationale, Biroul Testare.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului de inginer debutant din cadrul Fac. Inginerie Chimica si Biotehnologii, Dep. de Chimie Organica “C. Nenitescu”.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului la concursul organizat pentru ocuparea postului de tehnician debutant (M) din cadrul Facultatii Transporturi, Dep. Transporturi, Trafic si Logistica.

PROCESE-VERBALE incheiate in urma sustinerii interviului la concursurile organizate pentru ocuparea urmatoarelor posturi vacante din cadrul DGAE, Serviciul Relatii Publice, Biroul Productie New Media:

PROCES-VERBAL incheiat in în urma probei interviu organizată pentru ocuparea postului vacant de execuție de medic stomatolog cu drept de liberă practică, din cadrul Școlii Primare Politehnica.

PROCES-VERBAL incheiat în urma probei interviu organizată pentru ocuparea postului vacant de conducere de șef birou (S) din cadrul Direcției Întreținere Patrimoniu, Serviciul Gestionarea Complexelor Studențești, Biroul Dotare și Aprovizionare Cămine – Cantine.

PROCESE-VERBALE incheiate in urma sustinerii interviului la concursurile organizate pentru ocuparea urmatoarelor posturi din cadrul DGAE, Serviciul Programe di Activitati pentru Viitorii Ingineri: