PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului la concursul organizat pentru ocuparea postului de inginer debutant din cadrul Fac. de Inginerie Chimica si Biotehnologii, Dep. de Chimie Organiza “C. Nenitescu”.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului la concursul organizat pentru ocuparea postului de administrator financiar I(S) din cadrul DVICA, Serviciul Valorificarea Activitatilor Academice si Proiectelor Internationale, Biroul Testare.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei practice la concursul organizat pentru ocuparea postului de tehnician debutant (M) din cadrul ETTI, Dep. de Electronica Aplicata si Ingineria Informatiei.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea postului de administrator financiar debutant (S) din cadrul SRP, Biroul Comunicare Interna.

REZULTAT FINAL al examenului organizat pentru promovarea personalului din cadrul Dep. UNESCO.

PROCESE-VERBALE incheiate in urma sustinerii probei scrise la concursurile organizate pentru ocuparea urmatoarelor posturi vacante din cadrul DVICA, Serviciul Centrul de Legatura cu Mediul Socio-Economic, Biroul Alumni:

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probeii scrise la concursul organizat pentru ocuparea postului de administrator financiar I(M) din cadrul DGAE, Serviciul Activitati pentru Viitori Ingineri, Centrul de Cultura, Voluntariat, Sport si Activitati Recreative.

PROCESE-VERBALE incheiate in urma sustinerii probei scrise la concursurile organizate pentru ocuparea urmatoarelor posturi din cadrul DVICA, Serviciul Centrul de Conferinte si Organizare Evenimente, Biroul Casa de Oaspeti:

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea postului de administrator financiar I(S) din cadrul DDP, Serviciul pentru Situatii de Urgenta.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei practice la concursul organizat pentru ocuparea postului de ingrijitor I din cadrul DVICA, Serviciul Centrul de Conferinte si Organizare Evenimente, Biroul Casa de Oaspeti.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului de ingrijitor I din cadrul CAMPUS.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocupare a cinci posturi de ingrijitor din cadrul DIP, Serviciul Interventii in Spatii de Invatamant si Camine.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea postului de administrator financiar debutant (M) din cadrul ETTI, Dep. Dispozitive, Circuite si Arhitecturi Electronice.

PROCESE-VERBALE incheiate in urma sustinerii interviului la concursurile organizate pentru ocuparea urmatoarelor posturi vacante din cadrul DIRU, Serviciul Tehnologia Informatiei si Comunicatii:

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea postului de administrator financiar I(S) din cadrul Directiei Proiecte Strategice, Serviciul Proiecte Infrastructura.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea postului de administrator financiar I(S) din cadrul Directiei Intretinere Patrimoniu.

PROCESE-VERBALE incheiate in urma sustinerii probei scrise la concursurile organizate pentru ocuparea urmatoarelor posturi din cadrul Serviciului Contencios, Directia Juridica si Contencios:

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea a trei posturi de administrator financiar I(M) din cadrul DIP, Serviciul Gestionarea Complexelor Studentesti.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului la concursul organizat pentru ocuparea postului de administrator-sef din cadrul Fac. Automatica si Calculatoare, Administratie.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei practice la concursul organizat pentru ocuparea a 18 posturi de ingrijitor din cadrul Directiei Intretinere Patrimoniu.

PROCESE-VERBALE incheiate in urma sustinerii interviului la concursurile organizate pentru ocuparea urmatoarelor posturi din cadrul DIRU:

ANUNT privind reprogramarea etapei de desfasurare a interviului concursului organizat pentru ocuparea postului de administrator financiar I(S) din cadrul Directiei Intretinere Patrimoniu.