PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului la concursul organizat pentru ocuparea postului de inginer debutant din cadrul Facultatii de Inginerie Chimica si Biotehnologii, Dep. Bioresurse si Stiinta Polimerilor.

PROCES-VERBAL (nr. inreg. 25006/21.10.2022) incheiat in urma sustinerii interviului la concursul organizat pentru ocuparea postului de inginer debutant din cadrul Institutului de Cercetare CAMPUS, Grupul pentru Materiale Polimerice Avansate.

PROCES-VERBAL (nr. inreg. 25007/21.10.2022) incheiat in urma sustinerii interviului la concursul organizat pentru ocuparea postului de inginer debutant din cadrul Institutului de Cercetare CAMPUS, Grupul pentru Materiale Polimerice Avansate.