ANUNTURI Universitatea POLITEHNICA din Bucuresti, in conformitate cu prevederile HG 286/2011 cu modificarile si completarile ulterioare si ale OMEN nr. 5138/2014, anunta organizarea, la sediul din Str. Polizu, nr. 1-7, sector 1, Bucuresti, sala F019, a examenului pentru promovarea personalului (Dumitrescu; Morosan) din cadrul Facultatii de Chimie Aplicata si Stiinta Meterialelor, Dep. Chimie Organica “Costin Nenitescu”.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar debutant (S) din cadrul Directiei Generale Administrativ-Economice, Serviciul Relatii Publice, Biroul Social Media.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar I(S) Gestionarea Complexelor Studentesti.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar I(M) din cadrul Directiei Intretinere Patrimoniu, Serviciul Interventii in Spatii de Invatamant si Camine.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de tehnician IA(M) din cadrul Facultatii de Automatica si Calculatoare, Administratie.

ANUNT Universitatea POLITEHNICA din Bucuresti, in conformitate cu prevederile HG 286/2011, cu modificarile si completarile ulterioare si ale OMEN nr. 5138/2014, anunta organizarea, la sediul din Splaiul Independentei, nr. 313, sector 6, cod postal 060042, CIF 4183199, Bucuresti, sediul Facultatii de Inginerie Aerospatiala, sala F024, ora 9.00, a examenului pentru promovarea personalului din cadrul Facultatii de Inginerie Aerospatiala, Administratie.

ANUNT Universitatea POLITEHNICA din Bucuresti, in conformitate cu prevederile HG 286/2011 cu modificarile si completarile ulterioare si ale OMEN nr. 5138/2014, anunta organizarea, la sediul din Splaiul Independentei, nr. 313, sector 6, cod postal 060042, CIF 4183199, Bucuresti, Rectorat, sala AN 215, a examenului pentru promovarea personalului din cadrul Directiei Financiar-Contabile, Biroul Inventariere Patrimoniu.