ANUNT Universitatea Politehnica din Bucureşti, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările şi completările ulterioare, Procedura de Sistem privind recrutarea și selecția personalului din sursă externă pe posturi în afara organigramei în proiecte finanțate din fonduri europene nerambursabile şi ale Ordinului pentru aprobarea Procedurii de sistem privind recrutarea în proiecte finanțate din fonduri europene nerambursabile a Universității Politehnica din București, Cod CNFIS-FDI-2023-0592 „Cercetare de excelență în domeniul Tehnologiilor Digitale în vederea creșterii eficienței energetice și reducerii impactului asupra mediului prin soluții de monitorizare și control inteligente (CERTEF)”, a concursului pentru ocuparea pe perioadă determinată, cu fracțiune de normă, a următorului post rămas vacant în cadrul proiectului menționat: expert tehnic – 3 posturi.

FISA POSTULUI_expert tehnic_1; FISA POSTULUI_expert tehnic_2; FISA POSTULUI_expert tehnic_3.

4.05.2023

PROCES-VERBAL SELECTIE DOSARE