[vc_row][vc_column][vc_column_text]1.   PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar I(M), din cadrul Directiei Intretinere Patrimoniu, Serviciul Gestionarea Complexelor Studentesti.
2.   PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarului candidatului inscris la concursul organizat pentru ocuparea postului de inginer I(S), din cadrul Facultatii Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor, Dep. de Chimie Anorganica, Chimie Fizica si Electrochimie.
3.   PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarului candidatului inscris la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar I(S), din cadrul Directiei Juridica si Contencios, Biroul pentru Exercitarea Activitatii de Control Intern.
4.   PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarului candidatului inscris la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de ingrijitor, din cadrul Scolii Primare Politehnica.
5. PROCESE-VERBALE incheiate in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursurile organizate pentru ocuparea urmatoarelor posturi vacante din cadrul Directiei Intretinere Patrimoniu, Serviciul Gestionarea Complexelor Studentesti:
–   PV – 2 (doua) posturi de muncitor necalificat – Bufet Rectorat;
–   PV – 7 (sapte) posturi de ingrijitor.
6.   PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise pentru examenul organizat pentru promovarea personalului din cadrul Facultatii Inginerie Electrica, Dep. Masini, Materiale si actionari electrice.
7.   PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarului candidatului inscris la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de tehnician IA(M), din cadrul Facultatii Ingineria si Managementul Sistemelor Tehnologice, Dep. Tehnologia Constructiilor de Masini.
8.   PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarului candidatului inscris la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de tehnician IA(M), din cadrul Facultatii Ingineria Sistemelor Biotehnice, Dep. Sisteme Biotehnice.
9.   PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarului candidatului inscris la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar I(S), din cadrul Directiei Generale Administrativ Economica, Serviciul Contractare Evenimente.
10.   PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarului candidatului inscris la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar I(S), din cadrul Directiei Achizitii.
11.   PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarului candidatului inscris la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar III(M), din cadrul Directiei Achizitii, Serviciul Editura Politehnica Press.
12.   PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar III(M), din cadrul Directie Relatii Internationale, Aerviciul Relatii de Parteneriat.
13.   PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise pentru examenul organizat pentru promovarea personalului din cadrul Directiei Financiar Contabile, Biroul Inventarierea Patrimoniului.
14. PROCESE-VERBALE incheiate in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursurile organizate pentru ocuparea urmatoarelor posturi vacante din cadrul Directiei Relatii Internationale:
–   PV – sef Serviciu;
–   PV – director.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]