[vc_row][vc_column][vc_column_text]1.   PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului pentru concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de tehnician IA(M), din cadrul Facultatii Ingineria si Managementul Sistemelor Tehnologice, Dep. Tehnologia Constructiilor de Masini.
2.   PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului pentru concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de muncitor (zugrav-vopsitor), din cadrul Directiei Intretinere Patrimoniu, Serviciul Gestionarea Complexelor Studentesti.
3.   RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea, pe perioada nedeterminata, a postului vacant de inginer II(S), din cadrul Facultatii Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor, Dep. de Chimie Organiza “C. Nenitescu”.
4. PROCESE-VERBALE incheiate in urma sustinerii interviului pentru concursurile organizate pentru ocuparea urmatoarelor posturi vacante din cadrul Directiei Financiar Contabile:
–   PV – administrator financiar I(S), Biroul Inventarierea Patrimoniului;
–   PV – administrator financiar I(M), Biroul Financiar;
–   PV – administrator financiar I(S), Biroul Financiar.
5.   PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului pentru concursul organizat pentru ocuparea postului vaacnt de administrator financiar I(S), din cadrul Directiei Fonduri Europene, Serviciul Monitorizare-Raportare Proiecte.
6.   PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului pentru concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar I(M), din cadrul Directiei Achizitii, Biroul Depozit.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]