[vc_row][vc_column][vc_column_text]1. PROCESE-VERBALE incheiate in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea urmatoarelor posturi vacante din cadrul Directiei Juridic si Contencios:
–   PV – sef Serviciu, Serviciul Contencios;
–   PV – sef Birou, Biroul Contracte.
2.   PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar I(S), din cadrul Centrului de Cultura, Voluntariat, Sport si Activitati Recreative.
3.   PROCES-VERBAL incheiat in urma selectiei dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de muncitor necalificat, din cadrul Directiei Dezvoltarea Patrimoniului, Biroul Administrarea Patrimoniului.
4.   PROCESE-VERBALE incheiate in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea a 4 (patru) posturi vacante de muncitor necalificat, din cadrul Directiei Dezvoltarea Patrimoniului, Biroul Administrarea Patrimoniului.
5.   PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar I(S), din cadrul Serviciului Calitate.
6.   PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea a 5 (cinci) posturi vacante de pompier, din cadrul Directiei Dezvoltarea Patrimoniului, Serviciul pentru Situatii de Urgenta.
7.   PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de secretar I(S), din cadrul Facultatii de Inginerie Aerospatiala.
8.   PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei practice la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de tehnician IA(M), din cadrul Facultatii Energetica, Dep. Hidraulica, Masini Hidraulice si Ingineria Mediului.
9.   RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea, pe durata nedeterminata, a postului vacant de administrator financiar I(S), din cadrul Directiei pentru Managementul Activitatii de Cercetare Stiintifica, Serviciul de Inovare si Transfer Tehnologic.
10.   PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de secretar I(S), din cadrul Secretariatului UPB.
11.   PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de secretar I(S), din cadrul Facultatii Transporturi, Dep. Telecomenzi si Electronica in Transporturi.
12.   PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de secretar I(M), din cadrul Facultatii Transporturi, Secretariat facultate.
13.   PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar I(M), din cadrul Directiei Achizitii, Biroul Depozit.
14.   PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea postului de administrator financiar I(S), din cadrul Directiei Dezvoltarea Patrimoniului, Biroul Administrarea Patrimoniului.
15.   PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea postului de muncitor necalificat, din cadrul Directiei Dezvoltarea Patrimoniului, Biroul Parc Auto.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]