[vc_row][vc_column][vc_column_text]Miercuri, 10 ianuarie 2018
1. PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor de concurs ale candidatilor inscrisi la examenul organizat pentru ocuparea unui post vacant de administrator financiar I(M), din cadrul Directiei Achizitii, Biroul Depozit.
2. PROCESE-VERBALE incheiate in urma verificarii dosarelor de concurs ale candidatilor inscrisi la examenele organizate pentru ocuparea urmatoarelor posturi vacante din cadrul Directiei Financiar Contabila:
–   PV un post de administrator financiar I(S), Biroul Inventariere;
–   PV un post de administrator financiar I(S), Biroul Financiar;
–   PV un post de administrator financiar I(M), Biroul Financiar.
3. PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor de concurs ale candidatilor inscrisi la examenul organizat pentru ocuparea unui post vacant de administrator financiar I(S), din cadrul Directiei Fonduri Europene, Serviciul Monitorizare-Raportare Proiecte.
4.  PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor de concurs ale candidatilor inscrisi la examenul organizat pentru ocuparea unui post vacant de tehnician IA(M), din cadrul Facultatii IMST, Dep. Tehnologia Constructiilor de Masini.
5.  PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea unui post vacant de muncitor (zugrav-vopsitor), din cadrul Directiei Intretinere Patrimoniu, Serviciul Gestionarea Complexelor Studentesti.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]