[vc_row][vc_column][vc_column_text]Joi, 11 ianuarie 2018
1. PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de inginer IA(S), din cadrul Facultatii Automatica si Calculatoare, Dep. Automatica si Informatica Industriala.
2. PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei practice la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de inginer II(S) din cadrul Facultatii Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor, Dep. de Chimie Organica “C. Nenitescu”.
3. PROCESE-VERBALE incheiate in urma sustinerii probei practice la cele 4 (patru) examene organizate pentru promovarea personalului din cadrul Facultatii Transporturi, Dep. Transporturi, Trafic si Logistica.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]