[vc_row][vc_column][vc_column_text]Vineri, 12 ianuarie 2018
1. PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator I(S), din cadrul Centrului de Cultura, Voluntariat, Sport si Activitati Recreative.
2. PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea postului de administrator financiar I(S), din cadrul Serviciului calitate.
3. PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea postului de tehnician IA(M), din cadrul Facultatii Energetica, Dep. Hidraulica, Masini Hidraulice si Ingineria Mediului.
4. PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea urmatoarelor posturi vacante din cadrul Facultatii Transporturi:
–   PV secretar I(M), Secretariat;
–   PV secretar I(S), Dep. Telecomenzi si Electronica in Transporturi.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]