PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei practice la concursul organizat pentru ocuparea a doua posturi de muncitor calificat I (lacatus mecanic) din cadrul DIP, Serviciul Interventii in Spatii de Invatamant si Camine.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului de inginer de sistem debutant din cadrul Facultatii de Automatica si Calculatoare.

PROCES-VERBAL incheiat în urma probei scrise organizată pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție de tehnician IA(M) din cadrul Facultății de Automatică și Calculatoare, Laboratorul de Automatică și Ingineria Sistemelor.

PROCES-VERBAL incheiat în urma probei practice organizată pentru ocuparea a șapte posturi contractual vacante de execuție de muncitor necalificat din cadrul Direcției Dezvoltarea Patrimoniului, Serviciul Administrarea Patrimoniului, Biroul Administrarea Patrimoniului.