RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului de inginer debutant (S) din cadrul Facultatii de Energetica, Dep. Sisteme Electroenergetice.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului de tehnician IA(M) din cadrul Facultatii de Electronica, Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea a patru posturi vacante de execuție de  muncitor calificat I – electrician, din cadrul Direcției Întreținerere Patrimoniu,  Serviciul Rețele Utilitare, Biroul Rețele Electrice.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului vacant de execuție de tehnician treapta IA (M), din cadrul Direcției Întreținerere Patrimoniu,  Serviciul Rețele Utilitare, Biroul Rețele Electrice.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea a două posturi vacante de execuție de administrator financiar grad I(S) din cadrul Direcției Achiziții, Serviciul Valorificare Resurse.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea a trei posturi contractual vacante de execuție de muncitor necalificat I, din cadrul Biroului Organizare Activități Sportive, Serviciul Infrastructură Sportivă, Direcția Generală Administrativ-Economică.