Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 23.10.2023, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, cancelaria Școlii Gimnaziale Politehnica, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a urmatoarelor posturi vacante, conform organigramei Școlii Gimnaziale Politehnica:

PROCES-VERBAL incheiat în urma verificării dosarelor de concurs ale candidaților înscriși la concursul organizat pentru ocuparea a 5 (cinci) posturi contractual vacante de execuție de pompier, din cadrul Direcției Dezvoltarea Patrimoniului, Serviciul pentru Situații de Urgență.

ANUNT Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile legislației aplicabile, anunță organizarea examenului de promovare pentru candidatul al cărui dosar de examen a fost înregistrat cu marca numărul 23135, în cadrul Facultății de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației, Administrație.

PROCES-VERBAL incheiat în urma verificării dosarelor candidatilor înscrisi la concursul organizat pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție de secretar grad I (S), din cadrul Facultății de Inginerie Aerospațială, Secretariat.

PROCES-VERBAL incheiat în urma verificării dosarului de examen al candidatului înscris la examenul organizat pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție administrator financiar gradul III (S), din cadrul Facultății de Inginerie Aerospațială, Serviciul Administrativ.

RAPORT FINAL incheiat în urma desfășurării examenului de promovare  pentru candidatul al cărui dosar de examen a fost înregistrat cu numărul 24719, în cadrul Direcției Organizare Evenimente, Serviciul Organizare Evenimente-Biroul Tehnic Organizare Evenimente.

Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 153/2017 – privind salarizarea personalului plătit din fonduri publice, cu modificările și completările ulterioare, ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice și prevederile O.M.E.N. nr. 5138/2014, anunță organizarea examenului de promovare pentru urmatorii candidati din cadrul Facultății de Transporturi, Dep. Transporturi, Trafic și Logistică:

PROCES-VERBAL incheiat în urma verificării dosarului de examen al candidatului înscris la examenul organizat pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție de tehnician IA(M) din cadrul FIIR, Dep. Tehnologia Constructiilor de Masini.

ANUNT Universitatea Național ă de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 23.10.2023 la sediul din Strada Gheorghe Polizu 1-7, București, sector 1, ora 9.00, sala A033 a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, cu normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a postului vacant de execuție de tehnician treapta (I) din cadrul Facultății de Inginerie Chimică și Biotehnologii, Dep. Bioresurse și Știința Polimerilor.

ANUNT si FISA POSTULUI Universitatea Național ă de Știință și Tehnologie POLITEHNICA București, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobare a Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 23.10.2023, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 10.00, sala R027 a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform  legislației în vigoare, a unui post vacant de execuție de administrator financiar I din cadrul Direcției Intreținere Patrimoniu, Serviciul Intreținere Patrimoniu – Birou Rețea Sanitară și Canalizare.