ANUNT si FISA POSTULUI Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA București, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 20.10.2023, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 1000, cancelaria Școlii Gimnaziale Politehnica, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a șapte posturi vacante de execuţie de îngrijitor conform organigramei Școlii Gimnaziale Politehnica.

PROCES-VERBAL incheiat în urma desfășurării examenului de promovare  pentru candidatul al cărui dosar de examen a fost înregistrat cu numărul 24719, în cadrul Direcției Organizare Evenimente, Serviciul Organizare Evenimente-Biroul Tehnic Organizare Evenimente.

ANUNT Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 153/2017 – privind salarizarea personalului plătit din fonduri publice, cu modificările și completările ulterioare, ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice și prevederile O.M.E.N. nr. 5138/2014, anunță organizarea examenului de promovare pentru candidatul cu marca 9587 din cadrul Direcției Întreținere Patrimoniu, Serviciul Social.