PROCES-VERBAL încheiat în urma verificării dosarelor de concurs ale candidaților înscriși la concursul organizat pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție de Administrator financiar grad I(S), din cadrul Direcției Achiziții.

PROCES-VERBAL încheiat în urma verificării dosarelor de concurs ale candidaților înscriși la concursul organizat pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție de Muncitor necalificat, din cadrul Direcției Achiziții, Serviciul Achiziții.

ANUNȚ și FIȘA POSTULUI Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA București, în conformitate cu prevederile Legii nr. 153/2017 – privind salarizarea personalului plătit din fonduri publice, cu modificările și completările ulterioare, ale Hotărârii nr. 1.336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice și prevederile O.M.E.N. nr. 5138/2014, anunță organizarea examenului de promovare pentru candidatul al cărui dosar de examen a fost înregistrat cu marca numărul 26615, în cadrul Departamentului UNESCO, din funcția de tehnician debutant (M) în funcția de tehnician treapta III (M).

PROCES-VERBAL încheiat în urma verificării dosarelor de concurs ale candidaților înscriși la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de execuție de tehnician treapta IA (M), din cadrul Facultății de Inginerie Electrică, Laborator Maşini, Materiale şi Acţionări Electrice.

PROCES-VERBAL încheiat în urma susținerii probei interviu a concursului organizat pentru ocuparea a șase (6) posturi contractuale vacante de execuție de administrator financiar grad I (S), în cadrul Direcției Financiar Contabile.

INFORMARE, aducem la cunoștința candidaților înscriși la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar grad I (S), din cadrul Direcției Dezvoltarea Patrimoniului, Serviciul Transport Auto, că acesta se anulează.

PROCES-VERBAL încheiat în urma desfasurarii probei interviu organizata pentru ocuparea a două posturi vacante de execuție de administrator financiar grad I (S), a unui post vacant de execuție de administrator financiar treapta I (M) și a unui post vacant de administrator financiar debutant (M), in cadrul Direcţiei Informatizare şi Resurse Umane, Serviciul Evidența Resurselor Umane.