PROCES-VERBAL încheiat în urma derulării probei scrise din cadrul examenului de promovare pentru candidatul al cărui dosar de examen a fost înregistrat cu numărul 12863, în cadrul Direcției Întreținere Patrimoniu, Serviciul Restaurante și Cantine, din funcția de administrator financiar grad III (S) în funcția de administrator financiar grad II (S).

RAPORT FINAL  al concursului organizat pentru ocuparea unui post vacant de execuție de Secretar IA (M), din cadrul Facultății de Automatică si Calculatoare, Secretariat.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea unui post vacant de execuție de tehnician treapta III (M), din cadrul Facultății de Automatică și Calculatoare, Laboratorul Automatică și Ingineria Sistemelor.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea unui post vacant de execuție de laborant treapta I M, din cadrul Facultății de Ştiinţe Aplicate-Laborator fizica.

PROCES-VERBAL încheiat în urma verificării dosarelor de concurs ale candidaților înscriși la concursul organizat pentru ocuparea postului contractual vacant de execuție de secretar gradul I(S), din cadrul Facultății de Automatică și Calculatoare, Secretariat.