RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului de muncitor calificat I (bucătar), din cadrul Direcției Întreținere Patrimoniu – Serviciul Restaurante și Cantine.

RAPORT FINAL al examenului de promovare pentru candidatul al cărui dosar de examen a fost înregistrat cu numărul 26579, în cadrul Facultății de Inginerie Industrială și Robotică, Laboratorul Rezistența Materialelor.

PROCES-VERBAL incheiat în urma verificării dosarului de concurs a candidatului înscris la concursul organizat pentru ocuparea a două posturi contractual vacante de execuție de administrator financiar gradul I(S), din cadrul Direcției Relații Internaționale, Serviciul Gestionare Studenți Străini.

PROCES-VERBAL incheiat în urma verificării dosarelor candidaților înscriși la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de execuție de secretar gradul I (S) din cadrul Facultății Transporturi, Departamentul Telecomenzi și Electronică in Transporturi.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului de Administrator financiar debutant (M), din cadrul Direcției Marketing și Comunicare, Serviciul Comunicare, Biroul Relația cu Presa.

PROCES-VERBAL incheiat în urma verificării dosarelor de concurs ale candidaților înscriși la concursul organizat pentru ocuparea unui unui post vacant de execuţie de administrator financiar grad I (S) conform organigramei Direcţiei Financiar Contabilă.