PROCES-VERBAL incheiat în urma probei interviu organizată pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție de administrator financiar debutant (S), din cadrul Biroului Clustere, Serviciul Research & Business Development.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului de inginer debutant (S), din cadrul Facultății de Transporturi, Laboratorul Transporturi, Trafic și Logistică.

ANUNT Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 153/2017 – privind salarizarea personalului plătit din fonduri publice, cu modificările și completările ulterioare, ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice și prevederile O.M.E.N. nr. 5138/2014, anunță organizarea examenului de promovare pentru candidatul al cărui dosar de examen a fost înregistrat cu marca numărul 23454, în cadrul Facultății de Inginerie a Sistemelor Biotehnice, Laboratorul Sisteme Biotehnice din funcția de tehnician treapta III (M) în funcția de inginer gradul II (S).

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea posturilor vacante de îngrijitor I din cadrul Serviciului Administrare Spații de Învățământ, Direcția Întreținere Patrimoniu.

ANUNT Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 153/2017 – privind salarizarea personalului plătit din fonduri publice, cu modificările și completările ulterioare, ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice și prevederile O.M.E.N. nr. 5138/2014, anunță organizarea examenului de promovare pentru candidatul cu marca 5351 din cadrul Facultății de Ingineria Sistemelor Biotehnice, Laborator Sisteme Biotehnice, din funcția de laborant treapta II (M) în funcția de inginer grad II (S).