RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului contractual vacant de execuție de inginer gradul IA (S) din cadrul Dep. de Automatică și Informatică Industrială, Facultatea de Automatică și Calculatoare.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului contractual vacant de execuție de inginer sistem gradul IA (S) din cadrul Centrului de Securitate Cibernetică, Direcţia Informatizare şi Resurse Umane.

PROCES-VERBAL incheiat în urma derulării probei scrise din cadrul examenului de promovare pentru candidatul al cărui dosar de examen a fost înregistrat cu numărul 27673 în cadrul Biroului Protocol și Diplomație, din funcția de administrator financiar treapta I(M), în funcția de financiar grad III(S).

ANUNT Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 13.10.2023, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 1200, Cantina R3-Regie, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a două posturi vacante de execuţie de muncitor I cofetar -patiser,  conform organigramei Direcției Întreținere Patromoniu, Serviciul Restaurante și Cantine.

În cazul ocupării posturilor scoase la concurs de către persoane pensionate, angajarea se va face pe perioadă determinată de 1 an.

Perioada timpului de lucru aferentă posturilor vacante de muncitor I cofetar-patiser, este de 24h, iar durata timpului de lucru este de 8h, program fix, interval orar (8 -16).

ANUNT Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 13.10.2023, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 1000, Cantina R3-Regie, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a 10 (zece) posturi vacante de execuţie de îngrijitor I,  conform organigramei Direcției Întreținere Patromoniu.

Perioada timpului de lucru aferentă posturilor vacante de îngrijitor I, este de 24h, iar durata timpului de lucru este de 8h, program fix, interval orar (8 -16).

ANUNT Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 13.10.2023, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 1400, Cantina R3-Regie, Serviciul Social, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a 10 (zece) posturi vacante de execuţie de muncitor necalificat,  conform organigramei Direcției Întreținere Patromoniu, Serviciul Social

Perioada timpului de lucru aferentă posturilor vacante de muncitor necalificat, este de 24h, iar durata timpului de lucru este de 8h, program fix, interval orar (8 -16).

ANUNT Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 13.10.2023, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 1300, Cantina R3-Regie, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a două posturi vacante de execuţie de muncitor I zugrav-vopsitor,  conform organigramei Direcției Întreținere Patromoniu, Serviciul Tehnic Cămine-Cantine.

Perioada timpului de lucru aferentă posturilor vacante de muncitor I zugrav-vopsitor, este de 24h, iar durata timpului de lucru este de 8h, program fix, interval orar (8 -16).