RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului contractual vacant de execuție de administrator financiar grad I(S), în cadrul Direcției Întreținere Patrimoniu, Serviciul Social.

PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea a 2 posturi de ingrijitor din cadrul FIM, Dep. de Educatie Fizica si Sport – Kinetoterapie.

PROCES-VERBAL incheiat în urma derulării probei scrise din cadrul examenului de promovare pentru candidatul cu marca nr. 26386, în cadrul Facultății de Inginerie Chimică și Biotehnologii, Dep. Bioresurse și Știința Polimerilor.

PROCES-VERBAL incheiat în urma susținerii probei interviu la concursul organizat pentru ocuparea a 10 (zece) posturi contractual vacante de execuție de muncitor necalificat, din cadrul Direcției Dezvoltarea Patrimoniului, Serviciul Administrarea Patrimoniului, Biroul Protecția Mediului.

PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea postului de inginer debutant din cadrul SIM, Dep. Stiinta Materialelor Metalice, Metalurgie Fizica.

PROCES-VERBAL incheiat în urma derulării probei scrise din cadrul examenului de promovare pentru candidatul cu marca nr. 26380, în cadrul Centrului de Cercetări pentru Materiale Polimerice Avansate-CAMPUS, din funcția de inginer debutant (S) în funcția de inginer gradul II(S).

PROCES-VERBAL incheiat în urma derulării probei scrise din cadrul examenului de promovare pentru candidatul cu marca nr. 26381, în cadrul Centrului de Cercetări pentru Materiale Polimerice Avansate, din funcția de inginer debutant în funcția de inginer gradul II (S).

ANUNT Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr 1336/28.10.2 022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 03.11.2023 la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 13.00, sala 704, clădirea CAMPUS a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a unui post vacant de execuție de administrator financiar gradul I(S) din cadrul Direcției Dezvoltare Proiecte Finanțate, Serviciul Dezvoltare-Contractare Proiecte.

ANUNT Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr 1336/28.10.2 022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 03.11.2023 la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 13.00, sala 704, clădirea CAMPUS a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a unui post vacant de execuție de administrator financiar debutant (S) din cadrul Direcției Dezvoltare Proiecte Finanțate, Serviciul Dezvoltare-Contractare Proiecte.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea a două posturi vacante de execuţie de îngrijitor, din cadrul Școlii Gimnaziale Politehnica.