ANUNT si FISA POSTULUI Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 09.01.2024, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, Facultatea de Știința și Ingineria Materialelor, ora 09.00, sala JB 002, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a unui post vacant de execuție de tehnician treapta IA(M) din cadrul Dep. Procesarea Materialelor Metalice și Ingineria Mediului, Facultatea de Știința și Ingineria Materialelor.

PROCES-VERBAL incheiat în urma probei practice organizată pentru ocuparea a 4 (patru) posturi vacante de execuție de muncitor calificat I(M), din cadrul Direcției Intreținere Patrimoniu, 2 (două) posturi în cadrul Serviciul Tehnic Cămine-Cantine și 2 (două) posturi în cadrul Serviciul Intreținere Patrimoniu, Biroul Rețele Sanitare și Canalizare.

PROCES-VERBAL incheiat in urma probei interviu organizată pentru ocuparea postului vacant de execuție de administrator financiar debutant (S), din cadrul Direcției Organizare Evenimente, Serviciul Organizare Evenimente, Biroul Coordonare Voluntari.

PROCES-VERBAL incheiat in urma probei interviu organizată pentru ocuparea postului vacant de execuție de administrator financiar debutant (M), din cadrul Direcției Organizare Evenimente, Serviciul Organizare Evenimente, Biroul Coordonare Voluntari.