RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea a doua posturi vacante de administrator financiar I(S) din cadrul Direcției Relații Internaționale, Serviciul Gestionare Studenți Străini.

ANUNT si FISA POSTULUI Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 08.01.2024, la sediul din bld. Iuliu Maniu, nr. 1-3, sector 6 București, ora 11.00, sala B216 corp B Leu a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a 4 (patru) posturi vacante de execuție de tehnician debutant M din cadrul Facultății de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației, Laboratorul de Dispozitive, Circuite și Arhitecturi Electronice.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului de secretar I(S) din cadrul Facultatii Transporturi, Dep. TET.

ANUNT si FISA POSTULUI Universitatea Național ă de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru a probarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 08.01.2024 la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 09.00, sala JL 306 cladirea SIM, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a postului vacant de execuție de inginer debutant (S) din cadrul Facultății de Știința și Ingineria Materialelor, Departamentul Ingineria și Managementul Obținerii Materialelor Metalice.

PROCES-VERBAL incheiat în urma probei scrise organizată pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție de Inginer Sistem Debutant (S), din cadrul Facultății de Ştiinţe Aplicate, Secretariat.

ANUNT si FISA POSTULUI Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 08.01.2024, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 14.00, sala AN212, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a unui post vacant de execuție de administrator financiar debutant (M), din cadrul Direcției Evaluarea și Asigurarea Calității.

ANUNT si FISA POSTULUI Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 08.01.2024, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 14.00, sala AN212, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a 2 (două) posturi vacante de execuție de administrator financiar gradul III(S), din cadrul Direcției Evaluarea și Asigurarea Calității.

PROCESE-VERBALE incheiate in urma derulării probei scrise din cadrul examenului de promovare a personalului în cadrul Facultății de Inginerie a Sistemelor Biotehnice, Laboratorul Sisteme Biotehnice:

PROCES-VERBAL incheiat în urma verificării dosarului de concurs al candidatului înscris la concursul organizat pentru ocuparea unui post vacant de conducere de Șef serviciu (S), in cadrul Serviciului Bugete si Impozite Directe, Direcția Financiar-Contabilă.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuţie de administrator financiar grad I(S), conform organigramei Direcţiei Financiar-Contabile.