RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului de administrator financiar I(S) din cadrul Serviciului Relatii Publice, Biroul Comunicare.

RAPORT FINAL al examenului organizat pentru promovarea personalului din cadrul SIM, Dep. Ingineria si Managementul Obtinerii Materialelor Metalice.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea postului de administrator financiar I(S) din cadrul DVICA, Serviciul Valorificarea Activitatilor Academice si Proiectelor Institutionale, Biroul Strategii, Analiza, Planificare si Monitorizare.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului de operator calculator I(M) din cadrul SIM, Dep. Stiinta Materialelor Metalice, Metalurgie Fizica.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului la concursul organizat pentru ocuparea postului de tehnician IA(M) din cadrul ETTI, Dep. Tehnologie Electronica si Fiabilitate.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului de muncitor calificat I din cadrul FIIR, Dep. Roboti si Sisteme de Productie.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului de inginer IA(S) din cadrul FIIR, Dep. Roboti si Sisteme de Productie.

PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarului candidatului inscris la concursul organizat pentru ocuparea postului de inginer I(S) din cadrul Facultatii de Automatica si Calculatoare, Administratie.

PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarului candidatului inscris la concursul organizat pentru ocuparea postului de inginer IA(S) din cadrul Facultatii de Automatica si Calculatoare, Secretariat.