PROCES-VERBAL incheiat în urma verificării dosarelor de concurs ale candidaților înscriși la concursul organizat pentru ocuparea a 4 (patru) posturi vacante de execuție de muncitor calificat I(M), din cadrul Direcției Intreținere Patrimoniu, 2 (două) posturi în cadrul Serviciul Tehnic Cămine-Cantine și 2 (două) posturi în cadrul Serviciul Tehnic Cămine-Cantine și Serviciul Intreținere Patrimoniu, Biroul Rețele Sanitare și Canalizare.

PROCES-VERBAL incheiat în urma susținerii probei interviu la concursul organizat pentru ocuparea a două posturi contractual vacante de execuție de administrator financiar gradul I(S), din cadrul Direcției Relații Internaționale, Serviciul Gestionare Studenți Străini.

PROCES-VERBAL incheiat în urma probei interviu organizată pentru ocuparea postului vacant de execuție de de secretar gradul I (S) din cadrul Facultății Transporturi, Departamentul Telecomenzi și Electronică in Transporturi.

PROCES-VERBAL incheiat în urma probei scrise organizată pentru ocuparea postului vacant de executie de administrator financiar debutant (S), din cadrul Direcției Organizare Evenimente, Serviciul Organizare Evenimente, Biroul Coordonare Voluntari.

PROCES-VERBAL incheiat în urma probei scrise organizată pentru ocuparea postului vacant de executie de administrator financiar debutant (M), din cadrul Direcției Organizare Evenimente, Serviciul Organizare Evenimente, Biroul Coordonare Voluntari.

RAPORT FINAal concursului organizat pentru ocuparea a 2 (două) posturi vacante de execuție de administrator financiar debutant (M), din cadrul Biroului Producție New Media, Serviciul Comunicare, Direcția Marketing și Comunicare.

PROCES-VERBAL incheiat în urma desfasurarii probei interviu organizata pentru ocuparea unui post vacant de execuţie de administrator financiar grad I (S) conform organigramei Direcţiei Financiar Contabilă.