PROCES-VERBAL incheiat în urma verificării dosarului de concurs al candidatului înscris la examenul organizat pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție de inginer gradul IA (S), din cadrul Facultății de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației, Laboratorul Dispozitive, Circuite și Arhitecturi Electronice.

PROCES-VERBAL incheiat în urma probei scrise/practice organizată pentru ocuparea a cinci posturi contractual vacante de execuție de pompier din cadrul Direcției Dezvoltarea Patrimoniului, Serviciul pentru Situații de Urgență.

PROCES-VERBAL incheiat în urma verificării dosarului de examen al candidatului înscris la examenul organizat pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție de tehnician treapta IA (M), din cadrul Facultății de Inginerie Industrială și Robotică, Laboratorul Tehnologia Construcțiilor de Mașini.

PROCES-VERBAL incheiat în urma probei scrise organizată pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție administrator financiar grad III (S), din cadrul Facultății de Inginerie Aerospațială, Serviciul Administrativ.

PROCES VERBAL – incheiat în urma probei scrise organizată pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție secretar grad I (S), din cadrul Facultății de Inginerie Aerospațială, Secretariat

PROCESE-VERBALE incheiate în urma verificării dosarelor de concurs ale candidaților înscriși la concursurile organizate pentru ocuparea urmatoarelor posturi din cadrul Direcției Dezvoltarea Patrimoniului, Serviciul Transport Auto, Biroul Parc Auto:

ANUNT si FISA POSTULUI Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 27.10.2023, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 1000, cancelaria Școlii Gimnaziale Politehnica, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, un post vacant de execuţie de bibliotecar grad I (S) conform organigramei Școlii Gimnaziale Politehnica.

ANUNT si FISA POSTULUI Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 27.10.2023, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 1200, cancelaria Școlii Gimnaziale Politehnica, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a trei posturi vacante de execuţie de administrator financiar grad I (S) conform organigramei Școlii Gimnaziale Politehnica.