PROCES-VERBAL încheiat în urma probei scrise organizată pentru ocuparea a 2(două) posturi contractuale vacante de execuție de Administrator financiar gradul III(S), din cadrul Direcției Evaluarea și Asigurarea Calității.

PROCES-VERBAL încheiat în urma probei scrise organizată pentru ocuparea a 1(unui) post contractual vacant de execuție de Administrator financiar debutant(M), din cadrul Direcției Evaluarea și Asigurarea Calității.

PROCES-VERBAL încheiat în urma susținerii probei interviu la concursul organizat pentru ocuparea a 3 (trei) posturi contractuale vacante de execuție de îngrijitor I, din cadrul Direcției Dezvoltarea Patrimoniului, Serviciul Transport Auto.

ANUNȚ și FIȘA POSTULUI Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA București, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 24.05.2024, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 13.00, sala Consiliu, Biblioteca Centrală a Universității de Știință și Tehnologie POLITEHNICA București, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a postului vacant de execuție de inginer sistem gradul IA (S), conform organigramei Centrului de Securitate Cibernetică, Direcţia Informatizare şi Resurse Umane.

ANUNȚ Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA București, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 24.05.2024, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 11.00, sala Consiliu, Biblioteca Centrală a Universității de Știință și Tehnologie POLITEHNICA București, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a postului vacant de execuție de consilier juridic grad IA (S), conform organigramei Direcției Juridice și Contencios, Serviciul Contencios.