ANUNT si FISA POSTULUI Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 16.10.2023, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6București, ora 1000, sala R 019, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a postului vacant de execuţie de administrator financiar I(S) din cadrul Direcției Dezvoltarea Patromoniului, Serviciul Administrarea Patrimoniului.

În cazul ocupării posturilor scoase la concurs de către persoane pensionate, angajarea se va face pe perioadă determinată de 1 an.

Perioada timpului de lucru aferentă postului vacant de administrator financiar I(S) este de 8h, program flexibil.

ANUNT si FISA POSTULUI Universitatea Național ă de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCURESTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 1 53/20 17 privind salarizarea p ersonalului plătit din fonduri publice, cu modificările și completările ulterioare ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice și prevederile O.M.E.N. nr. 5138/2014, anunță organizarea examenului de promovare pentru candidatul al cărui dosar de examen a fost înregistrat cu numărul (marca) 24722, în cadrul Direcți ei Organizare Evenimente, Serviciul Organizare Evenimente, Biroul Tehnic Organizare Evenimente.