ANUNT Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 153/2017 – privind salarizarea personalului plătit din fonduri publice, cu modificările și completările ulterioare, ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice și prevederile O.M.E.N. nr. 5138/2014, anunță organizarea examenului de promovare pentru candidatul al cărui dosar de examen a fost înregistrat cu marca numărul 27572, în cadrul Direcția Evaluarea și Asigurarea Calității, Serviciul Calitate din funcția de administrator financiar treapta III (M) în funcția de administrator financiar gradul III (S).

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea postului de Inginer Sistem Debutant (S), din cadrul Facultății de Ştiinţe Aplicate, Secretariat.