ANUNT Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 24.10.2023 la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 10.00, sala 3.2, Bibliotecă, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a unui post vacant de execuție de administrator financiar gradul III S din cadrul Direcției Marketing și Comunicare, Serviciul Online, Biroul Design.

PROCES-VERBAL incheiat în urma verificării dosarelor de concurs a candidaților înscriși la concursul organizat pentru ocuparea a 10 (zece) posturi contractual vacante de execuție de muncitor necalificat, din cadrul Direcției Dezvoltarea Patrimoniului, Serviciul Administrarea Patrimoniului; Biroul Protecția Mediului.

ANUNT si FISA POSTULUI Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 24.10.2023 la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 10.00, sala 2.2, Biblioteca Centrala, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a unui post vacant de execuție de administrator financiar gradul III S din cadrul Direcției Marketing și Comunicare, Biroul Relatia cu Presa.

ANUNT si FISA POSTULUI Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 24.10.2023 la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 09.00, sala JC 110, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a unui post vacant de execuție de administrator financiar grad I(S), din cadrul Facultății de Inginerie Industrială și Robotică, Departamentul Teoria Mecanismelor și a Roboților.