PROCES-VERBAL încheiat în urma verificării dosarelor de concurs ale candidaților înscriși la concursul organizat pentru ocuparea a două posturi contractual vacante de execuție de muncitor necalificat (ajutor de bucătar), în cadrul Direcției Restaurante și Cantine.

PROCES-VERBAL încheiat în urma verificării dosarelor de concurs ale candidaților înscriși la concursul organizat pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție de muncitor calificat I (M) (bucătar), în cadrul Direcției Restaurante și Cantine.

PROCES-VERBAL încheiat în urma verificării dosarelor de concurs ale candidaților înscriși la concursul organizat pentru ocuparea a două posturi vacante de execuţie de administrator financiar debutant (S), în cadrul Direcției Managementul Activităților de Cercetare, Dezvoltare și Inovare, Serviciul Managementul Activităților de Cercetare Științifică.

PROCES-VERBAL privind soluționarea contestației,  astăzi, 19.08.2024, comisia de soluționare a contestațiilor numită prin decizia rectorului nr. 4121 din data de 08.08.2024, în urma verificării contestației înregistrată la Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA București, cu nr 3801/DMC/9/19.08.2024, depusă de către candidata al cărui dosar de participare la concurs a fost înregistrat cu nr. 3801/DMC/3/29.07.2024, după desfășurarea probei interviu în vederea ocupării unui post vacant de execuție de Administrator financiar grad I (S), în cadrul Direcției Marketing și Comunicare, Serviciul Programe și Activități pentru Viitori Studenți.