PROCES-VERBAL incheiat în urma verificării dosarelor de concurs ale candidaților înscriși la concursul organizat pentru ocuparea a cinci posturi vacante de execuţie de muncitor calificat I (bucătar) conform organigramei Școlii Gimnaziale Politehnica.

PROCES-VERBAL incheiat în urma verificării dosarelor de concurs ale candidaților înscriși la concursul organizat pentru ocuparea a patru posturi vacante de execuţie de muncitor calificat (patiser) conform organigramei Școlii Gimnaziale Politehnica.

ANUNT si FISA POSTULUI Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 09.11.2023, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, ora 10.00, Clădirea Rectorat, sala 419, a concursului pentru
ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a 15 posturi vacante de execuție de îngrijitor I, din cadrul Serviciului Administrare Spații de Învățământ, Direcția Întreținere Patrimoniu.

PROCES-VERBAL incheiat în urma probei practice organizată pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție de inginer debutant, din cadrul Departamentului Știința Materialelor Metalice, Metalurgie Fizică, Facultatea Ştiinţa şi Ingineria Materialelor.

PROCES-VERBAL incheiat în urma derulării probei scrise din cadrul examenului de promovare pentru candidatul al cărui dosar de examen a fost înregistrat cu numărul 9587, în cadrul Direcției Întreținere Patrimoniu, Serviciul Social.

RAPORT FINAL al examenului de promovare pentru candidatul cu marca nr. 24858, în cadrul Direcției Organizare Evenimente, Serviciul Organizare Evenimente, Biroul Coordonare Voluntari.

PROCES-VERBAL incheiat în urma verificării dosarului de concurs al candidatului înscris la examenul organizat pentru ocuparea postului vacant de execuție de tehnician treapta I(M), din cadrul Facultății de Inginerie Chimică și Biotehnologii, Laboratorul Bioresurse și Știința Polimerilor.

PROCES-VERBAL incheiat în urma verificării dosarului candidatului înscris la examenul organizat pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție de administrator financiar treapta I(M), din cadrul Direcției Întreținere Patrimoniu, Serviciul Întreținere Patrimoniu, Biroul Rețea Sanitară și Canalizare.