ANUNT Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA București, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 15.01.2023, la sediul din Bulevardul Iuliu Maniu 1-3 A, sector 6, București, corpul B al campusului LEU, ora 0800, sala B 121, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a  postului vacant de execuție de inginer debutant (S), din cadrul Facultății de Electronica, Telecomunicații și Tehnologia Informației, Departamentul de Electronică Aplicată și Ingineria Informației.

RAPOARTE FINALE ale concursurilor organizate pentru ocuparea urmatoarelor posturi din cadrul Directiei Organizare Evenimente, Biroul Coordonare voluntari:

PROCES-VERBAL incheiat in în urma susținerii probei interviu la examenul organizat pentru ocuparea unui post vacant de execuție de Inginer Sistem Debutant (S), din cadrul Facultății de Ştiinţe Aplicate, Secretariat.

PROCES-VERBAL incheiat în urma desfasurarii probei scrise organizata pentru ocuparea unui post vacant de conducere de șef serviciu (S) conform organigramei Direcţiei Financiar Contabilă, Serviciul Bugete și Impozite Directe.