PROCES-VERBAL incheiat in urma susținerii probei interviu la examenul organizat pentru ocuparea unui post vacant de execuție de administrator financiar gradul I(S), din cadrul Serviciului Intern de Prevenire și Protecție a Muncii, Biroul Protecția Muncii.

PROCES-VERBAL incheiat in urma susținerii probei interviu a concursului organizat pentru ocuparea unui post vacant de execuție de inginer debutant (S) din cadrul Facultății de Transporturi, Dep. Autovehicule Rutiere.

ANUNT si FISA POSTULUI Universitatea Național ă de Știință și Tehnologie POLITEHNICA București, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 11.01.2024, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 10.00, sala R027, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a 6 (șase) posturi vacante de execuție de muncitor calificat I (electrician) din cadrul Direcției Întreținere Patrimoniu, Serviciul Întreținere Patrimoniu, Biroul Rețele Electrice.

ANUNT si FISA POSTULUI Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 11.01.2024, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 10.00, sala R 019, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a 9 (nouă) posturi vacante de execuție de muncitor necalificat, din cadrul Direcției Dezvoltarea Patrimoniului, Serviciul Administrarea Patrimoniului, Biroul Protecția Mediului.

RAPORT FINAL al examenului de promovare pentru candidatul al cărui dosar de examen a fost înregistrat cu numărul 23454, în cadrul Facultății de Ingineria Sistemelor Biotehnice, Dep. Sisteme Biotehnice.

ANUNT si FISA POSTULUI Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 11.01.2024, ora 10.00, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, clădirea Facultății de Automatică si Calculatoare, sala ED 109, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a unui post vacant de execuție de inginer sistem gradul IA (S), din cadrul Facultății de Automatică și Calculatoare, Administrație.

ANUNT si FISA POSTULUI Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 11.01.2024, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 12.00, sala ED 109, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a unui post vacant de execuție de secretar treapta IA (M), din cadrul Facultății de Automatică si Calculatoare, Secretariat.

ANUNT si FISA POSTULUI Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA București, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 11.01.2024, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 12.45, Sala de Sport, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a 2 (două) posturi vacante de execuție de îngrijitor I, din cadrul Facultății de Inginerie Medicală, Departamentul de Educației Fizică și Sport – Kinetoterapie.

RAPORT FINAL al examenului de promovare  pentru candidatul al cărui dosar de examen a fost înregistrat cu numărul 5351, în cadrul Facultății de Ingineria Sistemelor Biotehnice, Dep. Sisteme Biotehnice.

ANUNT si FISA POSTULUI Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA BUCUREȘTI, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 12.01.2024, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 1100, sala AN 215, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a unui post vacant de execuţie de administrator financiar debutant (S), conform organigramei Direcţiei Informatizare şi Resurse Umane, Serviciul Evidența Resurselor Umane.