PROCESE-VERBALE incheiate in urma sustinerii probelor practice la examenul organizat pentru promovarea personalului din cadrul Facultatii Transporturi, Dep. Telecomenzi si Electronica in Transporturi.
REZULTATUL FINAL al examenului organizat pentru promovarea personalului din cadrul Facultatii Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor, Dep. de Inginerie Chimica si Biochimica.
REZULTATUL FINAL al examenului organizat pentru promovarea personalului din cadrul Facultatii Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor, Dep. de Chimice Organica “Costin Nenitescu”, lab. de Chimie organica.
ANUNT Universitatea POLITEHNICA din Bucuresti, in conformitate cu prevederile H.G. nr. 286/2011, cu modificarile si completarile ulterioare, si ale OMEN nr. 5138/2014, anunta organizare, la sediul din Splaiul Independentei, nr. 313, sector 6, cod postal 060042, Bucuresti, cladirea Rectorat, sala AN 215, a examenului pentru promovarea personalului din cadrul Biroului Alumni.