PROCES-VERBAL încheiat în urma verificării dosarelor de concurs ale candidaților înscriși la concursul organizat pentru ocuparea unui post contractual vacant de administrator financiar debutant (S), 1 (unu) post de secretar treapta IA(M), 1 (unu) post de secretar grad I(S), din cadrul Facultății de Automatică și Calculatoare, Secretariat.

PROCES-VERBAL încheiat în urma susținerii probei interviu la concursul organizat pentru ocuparea a 2(două) posturi contractual vacante de execuție de psiholog stagiar (S), din cadrul Direcției Vânzări, Business Development și Parteneriate, Serviciul Centrul de Afaceri.

PROCES-VERBAL încheiat în urma probei practice organizată pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție de inginer debutant (S), din cadrul Facultății de Energetică, Laboratorul Producere și Utilizare  a Energiei.

ANUNȚ Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA București, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 23.10.2024, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 12:00, sala CD 009, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a postului contractual vacant de execuție de inginer grad II (S), în cadrul Facultății de Inginerie Industrială și Robotică, Laboratorul Tehnologia Construcțiilor de Mașini.

ANUNȚ Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA București, în conformitate cu prevederile Legii nr. 53/2003 – Codul Muncii, republicată, cu modificările și completările ulterioare și ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, anunță organizarea în data de 23.10.2024, la sediul din Splaiul Independenței, nr. 313, sector 6, București, ora 12:00, sala CD 009, a concursului pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, normă întreagă de muncă, cu o perioadă de probă, conform legislației în vigoare, a postului contractual vacant de execuție de inginer debutant (S), în cadrul Facultății de Inginerie Industrială și Robotică, Laboratorul Tehnologia Construcțiilor de Mașini.

PROCES-VERBAL încheiat în urma verificării contestației înregistrată la Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie POLITEHNICA București, cu nr. 4285/DVRPI/9/30.09.2024, depusă de către candidatul al cărui dosar de concurs a fost înregistrat cu nr. 4285/DVRPI/5/11.09.2024, după desfășurarea probei interviu în vederea ocupării a două posturi vacante de execuție de administrator financiar grad I(S), conform statului de funcții al Direcției Valorificare Resurse din Productie Internă.