[vc_row][vc_column][vc_column_text]Marti, 6 februarie 2018
1. RAPOARTE FINALE ale concursurilor organizate pentru ocuparea, pe durata nedeterminata, a urmatoarelor posturi vacante, din cadrul Directiei Relatii Internationale:
–   RF – sef Serviciu
–   RF – director.
2. RAPOARTE FINALE ale concursurilor organizate pentru ocuparea, pe durata nedeterminata, a urmatoarelor posturi vacante, din cadrul Directiei Intretinere Patrimoniu, Serviciul Gestionarea Complexelor Studentesti:
–   RF – muncitor necalificat;
–   RF – 7 (sapte) posturi de ingrijitor.
3.   RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea, pe durata nedeterminata, a postului vacant de tehnician IA(M), din cadrul Facultatii Ingineria si Managementul Sistemelor Tehnologice, Dep. Tehnologia Constructiilor de Masini.
4. RAPOARTE FINALE ale concursurilor organizate pentru ocuparea, pe durata nedeterminata, a urmatoarelor posturi vacante, din cadrul Directiei Achizitii:
–   RF – administrator financiar III(M), Serviciul Editura Politehnica Press;
–   RF – administrator financiar I(S).
5.   RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea, pe durata nedeterminata, a postului vacant de inginer I(S), din cadrul Facultatii Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor, Dep. Chimie Anorganica, Chimie Fizica si Electrochimie.
6.   RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea, pe durata nedeterminata, a postului vacant de administrator financiar I(S), din cadrul Directiei Juridice si Contencios, Biroul pentru Exercitarea Activitatii de Control Intern.
7.   RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea, pe durata nedeterminata, a postului vacant de ingrijitor, din cadrul Scolii Primare Politehnica.
8.   RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea, pe durata nedeterminata, a postului vacant de administrator financiar III(M), din cadrul Directiei Relatii Internationale, Serviciul Relatii de Parteneriat.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]