[vc_row][vc_column][vc_column_text]Marti, 16 ianuarie 2018
1. PROCESE-VERBALE incheiate in urma sustinerii probei scrise pentru concursurile organizate pentru ocuparea urmatoarelor posturi vacante din cadrul Directiei Financiar Contabila:
–   PV – administrator financiar I(M), Biroul Financiar;
–   PV – administrator financiar I(S), Biroul Financiar;
–   PV – administrator financiar I(S), Biroul Inventarierea Patrimoniului.
2.   PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar I(M), din cadrul Directiei Achizitii, Biroul Depozit.
3.   PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise si a probei practice la examenul organizat pentru ocuparea postului vacant de tehnician IA(M), din cadrul facultatii IMST, Dep. TCM.
4.   REZULTATELE FINALE ale celor 4 (patru) examene organizate pentru promovarea personalului din cadrul Facultatii Transporturi, Dep. Transporturi, Trafic si Logistica.
5.   PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea postulu ivacant de administrator financiar I(S), din cadrul Directiei Fonduri Europene, Serviciul Monitorizare-Raportare Proiecte.
2.   PROCES VERBAL  incheiat in urma sustinerii probei practice la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de Muncitor I (M), din cadrul Directiei Intretinere Patrimoniu, Serviciul Gestionarea Complexelor Studentesti..
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]