[vc_row][vc_column][vc_column_text]1. PROCESE-VERBALE incheiate in urma sustinerii interviului pentru concursurile organizate pentru ocuparea urmatoarelor posturi vacante, din cadrul Directiei Relatii Internationale:
–   PV – sef Serviciu;
–   PV – director.
2. PROCESE-VERBALE incheiate in urma sustinerii interviului pentru concursul organizat pentru ocuparea urmatoarelor posturi vacante din cadrul Directiei Achizitii:
–  PV – administrator financiar III(M), Serviciul Editura Politehnica Press;
–   PV – administrator financiar I(S).
3.  PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului pentru concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de tehnician IA(M), din cadrul Facultatii Ingineria si Managementul Sistemelor Tehnologice, Dep. Tehnologia Constructiilor de Masini.
4. PROCESE-VERBALE incheiate in urma sustinerii interviului pentru concursul organizat pentru ocuparea urmatoarelor posturi vacante din cadrul Directiei Intretinere Patrimoniu:
–  PV – 2 (doua) posturi de muncitor necalificat – Serviciul Gestionarea Complexelor Studentesti, Bufet Rectorat;
–  PV – 7 (sapte) posturi de ingrijitor – Serviciul Gestionarea Complexelor Studentesti.
5. PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii inteviului pentru concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de inginer I(S), din cadrul Facultatii Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor, Dep. Chimie Anorganica, Chimie Fizica si Electrochimie.
6. PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului pentru concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar I(S), din cadrul Directiei Juridice si Contencios, Biroul pentru Exercitarea Activitatii de Control Intern.
7. PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului pentru concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de ingrijitor, din cadrul Scolii Primare Politehnica.
8. PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului pentru concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar III(M), din cadrul Directiei Relatii Internationale, Serviciul Relatii de Parteneriat.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]