[vc_row][vc_column][vc_column_text]Marti, 3 aprilie 2018
1. PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar I(M), din cadrul Directiei Achizitii, Biroul Depozit.
2. ANUNT Universitatea POLITEHNICA din Bucuresti anunta decalarea datelor de desfasurare a probelor de concurs, de la sustinerea interviului si pana la afisarea rezultatului final, la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar I(M), din cadrul Directiei Achizitii, Biroul Depozit.
3.   PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar I(M), din cadrul Directiei Informatizare si Resurse Umane, Biroul Rapoarte si Statistici.
4. ANUNT Universitatea POLITEHNICA din Bucuresti, in conformitate cu prevederile LG. 53/2003 republicata, cu modificarile si completarile ulterioare si ale OMEN nr. 5138/2014, anunta organizarea, la sediul din Splaiul Independentei, nr. 313, Sector 6, Cod postal 060042, CIF 4183199, Bucuresti, sala JH 111, a examenului pentru promovarea personalului din cadrulFacultatii Transporturi, Dep. Material Rulant de Cale Ferata.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]