PROCES-VERBAL încheiat în urma probei scrise organizată pentru ocuparea unui post vacant de execuție de inginer debutant, din cadrul Facultății de Inginerie în Limbi Străine, Departamentul de Inginerie în Limbi Străine.

RAPORT FINAL întocmit în urma concursului organizat pentru ocuparea unui post vacant de execuție de administrator financiar grad I (S), din cadrul Direcției Întreținere Patrimoniu, Serviciul Social.

RAPORT FINAL întocmit în urma concursului organizat pentru ocuparea unui post vacant de execuție de inginer debutant (S), din cadrul Facultății de Inginerie Industrială și Robotică, Laborator Roboți și Sisteme de Producție.

RAPORT FINAL întocmit în urma concursului organizat pentru ocuparea 3 (trei) posturi vacante de execuție de îngrijitor, din cadrul Școlii Gimnaziale Politehnica.