PROCES-VERBAL încheiat în urma susținerii probei interviu la examenul organizat pentru ocuparea unui post vacant de execuție de administrator financiar grad I (S), din cadrul Direcției Întreținere Patrimoniu, Serviciul Social.

ANUNȚ Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA București, în conformitate cu prevederile Legii nr. 153/2017 – privind salarizarea personalului plătit din fonduri publice, cu modificările și completările ulterioare, ale Hotărârii nr. 1336/28.10.2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice și prevederile O.M.E.N. nr. 5138/2014, anunță organizarea examenului de promovare ȋn trepte profesionale superioare pentru candidaţii al căror dosar de examen a fost înregistrat cu marca numărul: 23657, 26784, 28930, 26846, 23720, 26877, 26789, 24406, 23618, 26788, ca urmare a aprobării demarării procedurilor de promovare a personalului contractual din cadrul Direcţiei Dezvoltare Infrastructură.

PROCES-VERBAL încheiat în urma susținerii probei interviu la examenul organizat pentru ocuparea unui post vacant de execuție de Inginer debutant (S), din cadrul Facultății de Inginerie Industrială și Robotică, Laborator Roboți și Sisteme de Producție.

PROCES-VERBAL încheiat în urma desfășurării probei interviu organizată pentru ocuparea a 3 (trei) posturi vacante de execuție de îngrijitor, din cadrul Școlii Gimnaziale Politehnica.