PROCES-VERBAL încheiat în urma derulării probei scrise din cadrul examenului de promovare pentru candidatul al cărui dosar de examen a fost înregistrat cu numărul 2635, în cadrul Facultății de Inginerie Industrială și Robotică, Secretariat, din funcția de Secretar II (S), în funcția de Secretar I (S).

PROCES-VERBAL încheiat în urma desfășurării probei scrise organizată pentru ocuparea postului vacant de execuție de secretar grad I (S), din cadrul Facultății de Automatică și Calculatoare, Secretariat.

PROCES-VERBAL încheiat în urma desfășurării probei interviu organizată pentru ocuparea postului vacant de execuție de informatician debutant (M), în cadrul Centrului de Securitate Cibernetică, Direcţia Informatizare şi Resurse Umane.