PROCES-VERBAL încheiat în urma verificării dosarelor de concurs ale candidaților înscriși la concursul organizat pentru ocuparea a șase (6) posturi contractuale vacante de execuție de administrator financiar grad I (S), în cadrul Direcției Financiar Contabile.

PROCES-VERBAL încheiat în urma probei scrise organizată pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție de Secretar IA (M), din cadrul Facultății de Automatică si Calculatoare, Secretariat.

PROCES-VERBAL încheiat în urma probei scrise organizată pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție de tehnician treapta III (M), din cadrul Facultății de Automatică și Calculatoare, Laboratorul de Automatică și Ingineria Sistemelor.

PROCES-VERBAL încheiat în urma probei scrise organizată pentru ocuparea postului vacant de execuție de laborant treapta I M din cadrul Facultăţii de Ştiinţe Aplicate.

PROCES VERBAL – încheiat in urma verificării dosarelor de concurs ale candidaților înscriși la concursul organizat pentru ocuparea a două posturi vacante de execuție de administrator financiar grad I (S),  a unui post vacant de execuție de administrator financiar treapta I (M) și a unui post vacant de administrator financiar debutant (M), in cadrul Direcţiei Informatizare şi Resurse Umane, Serviciul Evidența Resurselor Umane