PROCES-VERBAL încheiat în urma verificării dosarului candidatului înscris la examenul organizat pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție de administrator financiar grad I (S), din cadrul Direcției Întreținere Patrimoniu, Serviciul Social.

PROCES-VERBAL încheiat în urma verificării dosarului candidatului înscris la examenul organizat pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție de Inginer debutant (S), din cadrul Facultății de Inginerie Industrială și Robotică, Laborator Roboți și Sisteme de Producție.

PROCES-VERBAL încheiat în urma desfășurării probei scrise organizată pentru ocuparea a două posturi vacante de execuție de administrator financiar grad I(S), conform statului de funcții al Direcției Valorificare Resurse din Productie Interna.

PROCES-VERBAL încheiat în urma verificării dosarelor de concurs ale candidaților înscriși la concursul organizat pentru ocuparea a trei posturi vacante de execuție de îngrijitor, din cadrul Școlii Gimnaziale Politehnica.

PROCES-VERBAL încheiat în urma desfășurării probei practice organizată pentru ocuparea postului vacant de execuție de muncitor necalificat, conform statului de funcții al Direcției Valorificare Resurse din Producție Internă, Serviciul Organizare Activități Sportive.

RAPORT FINAL întocmit în urma concursului organizat pentru ocuparea unui post vacant de execuție de administrator financiar debutant (S), conform statului de funcții al Direcției Relatii Internationale.