PROCES-VERBAL încheiat în urma verificării dosarului de examen al candidatului înscris la examenul organizat pentru ocuparea unui post contractual vacant de execuție de inginer debutant (S), în cadrul Facultății  de Inginerie Industrială și Robotică, Laboratorul de Rezistența Materialelor.

PROCES-VERBAL încheiat în urma verificării dosarelor candidaților înscriși la concursul organizat pentru ocuparea a unui post contractual vacant de execuție de Inginer debutant (S), din cadrul Facultății de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației, Laboratorul Telecomunicații.

PROCES-VERBAL încheiat în urma derulării probei practice din cadrul examenului de promovare pentru candidatul al cărui dosar de examen a fost înregistrat cu numărul 9844, în cadrul Facultății de Inginerie în Limbi Străine, Administrație din funcția de inginer grad II (S) în funcția de inginer grad I (S).